Vier Sterren hotel appartementen die genesteld liggen in de up-market, diplomatieke wijk van Arcadia, Pretoria.
    
hotel pretoria

ONTMOET ONS TEAM

Het Court Classique Suite Hotel, Orange Restaurant en Sentinel Executive Apartment worden gezamenlijk gepromoot en beheert door dit jonge, dynamische team.

GM'S KANTOOR

Franco Jordaan – General Manager
Christel Bezuidenhout – Assistant GM
Chenique Hutchings – PA van de General Manager
franco@sea.co.za
christel@courtclassique.co.za
chenique@courtclassique.co.za

SALES & MARKETING

Izelle Behr - Marketing Manager
Evelyn Mamabolo - Sales Executive (Regerings- & Private organisaties)
Gretchen Oswald - Sales Executive (Corporate markt)
izelle@courtclassique.co.za
evelyn@courtclassique.co.za
gretchen@courtclassique.co.za

RESERVERINGEN
 

Gadifele Mafoko
Magdalene Mashilo
reservations@courtclassique.co.za
pretoria@courtclassique.co.za

RECEPTIE & OPERATIONS
 

Michelle Bodenstein – Manager Receptie
Johnny Gerolemou – Manager Onderhoud
Maria Mogale – Executive Housekeeper
Susan Clarke – Crediteuren
michelle@courtclassique.co.za
johnny@sea.co.za
housekeeping@courtclassique.co.za
creditors@courtclassique.co.za


 
Tel: +27 (0)12 344-4420 | Fax: +27 (0)12 344-4419 | Email: reservations@courtclassique.co.za
become a fantweet usorange restaurantsentinal

Copyright Court Classique 2012 | Home | Voorzieningen | Accommodatie | Conference Venue | Beloningen | Ontmoet ons Team | Trouwlocatie | Gastenboek | Social Investment Fund | Aanbiedingen | Orange Restaurant | Locatie | Contact